Menu
Your Cart

Līdzekļi pret insektiem

Ērču atbaidīšanas aerosols
Izpārdots
Produkts paredzēts ērču atbaidīšanai, kura sastāvā ir aktīvā viela Saltidin Satur 20% Saltidin® Piedāvā aizsardzību līdz 8 stundām Piemērots bērniem vecākiem par 2 gadiem Izturīga alumīnij..
6,05€
Bez nodokļa:5,00€
Ecogel Hormigas Trap ir praktiskākā un efektīva sistēma visu veidu skudru likvidēšanai gan telpās, gan ārpus tām. Tas satur svaigu ēsmu, kas ir daudz pievilcīgāka un pievilcīgāka nekā parastās ..
3,99€
Bez nodokļa:3,30€
Viegli uzstādāma lapseņu lamata. Komplektā iekļauta speciāla želeja lapseņu pievilināšanai. Slazdā iespējams noķert arī iršus. Lai ērtāk nostiprināt šo lapseņu slazdu vēlamajā vie..
10,89€
Bez nodokļa:9,00€
Lentu paredzēts līmēt apkārt kokiem, lai apturētu kaitēkļu pārvietošanos.Pēc lentas pielīmēšanas, noplēst virsējo kārtu. Lenta jāpielīmē apkārt kokam un jāpārlaiž pāri pirmajai kārtai par 2-5 cm, lai ..
5,93€
Bez nodokļa:4,90€
Nomierinošs balzams pēc insektu kodumiem 20ml
Pirktākā prece Izpārdots
Balzāma kukaiņu koduma mazināšanas formula nodrošina atvēsinošu un nomierinošu efektu, kas mazina niezes sajūtu un diskomfortu, ko izraisa kukaiņu kodumi, kā arī biš..
7,26€
Bez nodokļa:6,00€
Pretodu līdzeklis Lifesystems Expedition MAX 100ml
Pirktākā prece Pieejams uz pasūtījuma
Ar revolucionāri jaunu formulu, Expedition MAX DEET moskītu atbaidīšanas līdzeklis ir izstrādāts, lai aizstātu kukaiņu atbaidīšanas līdzekli Expedition 100+, bet ar pusi no DEET daudzuma..
12,10€
Bez nodokļa:10,00€
Expedition MAX DEET moskītu atbaidīšanas līdzeklis ir izstrādāts, lai aizstātu kukaiņu atbaidīšanas līdzekli Expedition 100+, bet ar pusi no DEET daudzuma. Līdzeklis satur 50% DEET. &n..
8,83€
Bez nodokļa:7,30€
Pretodu līdzeklis Lifesystems Expedition natural 100ml
Pirktākā prece Izpārdots
Expedition Natural ir visefektīvākais dabīgais atbaidītājs. Aktīvā sastāvdaļa PMD Citriodiol tiek iegūta no Eucalyptus citriodora koka eļļas, kas ir dabisks un atjaunojams resurss, kas audzēts vairākā..
13,39€
Bez nodokļa:11,07€
20% Saltidin® bāzes sastāvs nodrošina vidēja un augsta līmeņa aizsardzību pret insektiem līdz 8 stundām. Tas ir vairāk piemērots jutīgai ādai nekā uz DEET balstītiem repelentiem, kā arī pie..
12,10€
Bez nodokļa:10,00€
Pulveris skudru ierobežosanai.
Pirktākā prece Pieejams uz pasūtījuma
Ātrai un drošai skudru un skudru pūžņu apkarošanai nepieciešams uzbērt apmēram 5g / m2  pulvera uz skudru takas.Paredzēts lietošanai sausā laikā. Darbības laiks apmēra..
3,63€
Bez nodokļa:3,00€
Rāda no 1 līdz 10 kopā 10 (Kopā lapu - 1)
Mājas lapā tiek izmantotas sīkdatnes, lai nodrošinātu mājaslapas darbību, personalizētu saturu un analizētu datu plūsmu. Noklikšķiniet zemāk, lai piekristu sīkdatņu izmantošanai tīmeklī. Ja vēlaties iepazīties ar sīkdatņu politiku vai atsaukt savu piekrišanu visām vai dažām no sīkdatnēm, lūdzu, skatiet sīkdatņu politiku.