Menu
Your Cart

Slazdi Dārzam

Kurmju slazds SuperCat
Pirktākā prece
Šveices kompānijas produkts. Kurmju slazds, kurš nostrādā uz zemes izstumšanas mēģinājumu. Vizuāli signalizē par noķertu dzīvnieku.Uzvelkams bez spēka piepūles. Ātrakai kurmju izķeršanai rekomendējam ..
25,00€
Bez nodokļa:20,66€
Lapseņu slazdu kontroles noslēpums. Lapseņu slazda rezerves ēsma no Swissinno Solutions – bez toksiskām ķīmiskām vielām Izmantošanai jebkur ārā – dārzos, iekšpagalmos, paga..
7,26€
Bez nodokļa:6,00€
Viegli uzstādāma lapseņu lamata. Komplektā iekļauta speciāla želeja lapseņu pievilināšanai. Slazdā iespējams noķert arī iršus. Lai ērtāk nostiprināt šo lapseņu slazdu vēlamajā vie..
10,89€
Bez nodokļa:9,00€
Piederumu komplekts slazdu ievietošanai SuperCat
Pirktākā prece 2-3 Days
Piederumu komplekts atvieglos slazdu ievietošanu. Komplekts sastāv no :1. Zonde vieglai tuneļa atrašanai (garums - 25 cm)2. Zemes izņēmējs.Perfekti paredzēts ūdensžurku un kurmju slazdam Swissinno Sup..
9,50€
Bez nodokļa:7,85€
Ūdensžurku un kurmju slazds Swissinno SuperCat
Pirktākā prece 2-3 Days
Bez spēka piepūles uzvelkams un mājdzīvniekiem drošs slazds no šveices kompānijas Swissinno.  Ūdensžurku un kurmju slazds tiek ievietots vertikāli un vizuāli signalizē, ja tas nostrādā. Slazds no..
19,99€
Bez nodokļa:16,52€
Rāda no 1 līdz 5 kopā 5 (Kopā lapu - 1)
Mājas lapā tiek izmantotas sīkdatnes, lai nodrošinātu mājaslapas darbību, personalizētu saturu un analizētu datu plūsmu. Noklikšķiniet zemāk, lai piekristu sīkdatņu izmantošanai tīmeklī. Ja vēlaties iepazīties ar sīkdatņu politiku vai atsaukt savu piekrišanu visām vai dažām no sīkdatnēm, lūdzu, skatiet sīkdatņu politiku.