Menu
Your Cart

Dārza šķēru un nažu asināmie

Dārza šķēru asināmais no Francijas uzņēmuma INFACO. Produkts ražots Francijā.Papildus 2 ieteicamajām ikdienas asināšanas sesijām mēs iesakām izmantot jauno INFACO karbīda slīpmašī..
25,41€
Bez nodokļa:21,00€
Visi asmeņi lietošanas laikā zaudē asumu. Pat augstākās kvalitātes japāņu šķēres.  Bet tie darbojas labāk, ja tos kopj. Šis asināmais ir kompakts un plāns, paredzēts š..
16,26€
Bez nodokļa:13,44€
Visi asmeņi lietošanas laikā zaudē asumu. Šis asināmais ir kompakts un plāns, paredzēts gan šķērēm, gan nažiem Standarta modelis ir mazākais asināmais diapazonā no šveices..
30,00€
Bez nodokļa:24,79€
Jaunākais modelis nažu un šķēru asināšanai no šveices kompānijas ISTOR AG. Noslīpējiet un uzasiniet visus bojātos asmeņus Unikāls instruments ar dubultu slīpēšanas  u..
70,00€
Bez nodokļa:57,85€
Professional modelis ir vidēja izmēra asināmais no šveices kompānijas ISTOR AG. Īpaši piemerots profesionāļiem un lietotājiem ar lielāku plaukstas izmēru. Tikai dažās sekundēs uzasina l..
37,99€
Bez nodokļa:31,40€
Rāda no 1 līdz 5 kopā 5 (Kopā lapu - 1)
Mājas lapā tiek izmantotas sīkdatnes, lai nodrošinātu mājaslapas darbību, personalizētu saturu un analizētu datu plūsmu. Noklikšķiniet zemāk, lai piekristu sīkdatņu izmantošanai tīmeklī. Ja vēlaties iepazīties ar sīkdatņu politiku vai atsaukt savu piekrišanu visām vai dažām no sīkdatnēm, lūdzu, skatiet sīkdatņu politiku.