Menu
Your Cart

Līdzekļi pret insektiem

Ērču atbaidīšanas aerosols
Izpārdots
Produkts paredzēts ērču atbaidīšanai, kura sastāvā ir aktīvā viela Saltidin Satur 20% Saltidin® Kompletā 2 gab. Piedāvā aizsardzību līdz 8 stundām Piemērots bērniem vecākiem par 2 gadiem ..
7,26€
Bez nodokļa:6,00€
Ērces ir samērā bieži sastopamas, it īpaši, ja ceļojat siltā un mitrā klimatā. Ja jums ir ērce, tā nekavējoties jānoņem un jānoņem visas ķermeņa daļas. Šis kredītkartes  izmēra Life..
6,05€
Bez nodokļa:5,00€
Pretodu līdzeklis Lifesystems Expedition 50 PRO 100ml
Pirktākā prece
Atšķirībā no Lifesystems Expedition MAX šis līdzeklis nav eļļains, bet joprojām satur aktīvo vielu DEET.   Divkāršās iedarbības formula apvieno pārbaudīto 50% DEET veik..
14,52€
Bez nodokļa:12,00€
Pretodu līdzeklis Lifesystems Expedition MAX 100ml
Pirktākā prece
Ar revolucionāri jaunu formulu, Expedition MAX DEET moskītu atbaidīšanas līdzeklis ir izstrādāts, lai aizstātu kukaiņu atbaidīšanas līdzekli Expedition 100+, bet ar pusi no DEET daudzuma..
14,52€
Bez nodokļa:12,00€
Pretodu līdzeklis Lifesystems Expedition Sensitive 100 ml
Pirktākā prece Izpārdots
20% Saltidin® bāzes sastāvs nodrošina vidēja un augsta līmeņa aizsardzību pret insektiem līdz 8 stundām. Tas ir vairāk piemērots jutīgai ādai nekā uz DEET balstītiem repelentiem, kā arī pie..
14,52€
Bez nodokļa:12,00€
Rāda no 1 līdz 5 kopā 5 (Kopā lapu - 1)
Mājas lapā tiek izmantotas sīkdatnes, lai nodrošinātu mājaslapas darbību, personalizētu saturu un analizētu datu plūsmu. Noklikšķiniet zemāk, lai piekristu sīkdatņu izmantošanai tīmeklī. Ja vēlaties iepazīties ar sīkdatņu politiku vai atsaukt savu piekrišanu visām vai dažām no sīkdatnēm, lūdzu, skatiet sīkdatņu politiku.