Menu
Your Cart

Slazdi Dārzam

Elektriskais peļu un žurku slazds
Pieejams uz pasūtījuma
Ja peles un žurkas ieviešas tirdzniecības vai dzīvojamos rajonos un tās nevar padzīt vai noķert dzīvas, tad palīdzēs tikai letāli risinājumi. Lai novērstu nekontrolētu grauzēju izplatīša..
88,94€
Bez nodokļa:73,50€
Kurmju slazds ar auklu Cinkots
Pirktākā prece
Slazdu ielikšanas princips ir vienkāršs un šos slazdus praktiski ir iespējams pielietot jebkurā situāciijā.Kompkekts sastāv no 2 slazdiem un auklas, kas paredzēta, lai slazdu vieg..
9,08€
Bez nodokļa:7,50€
Slazds ķer uz abām pusēmIzturīgs pret laikapstākļiem, izgatavots no cinkota metāla..
7,99€
Bez nodokļa:6,60€
Kurmju slazds SuperCat
Pirktākā prece
Šveices kompānijas produkts. Kurmju slazds, kurš nostrādā uz zemes izstumšanas mēģinājumu. Vizuāli signalizē par noķertu dzīvnieku.Uzvelkams bez spēka piepūles. Ātrakai kurmju izķ..
34,98€
Bez nodokļa:28,91€
Komplektā 2 slazdi.Dabīgās kontroles līmes slazds tiek izmantots, lai noteiktu agrīnu drēbju kožu (Tineola bisselliella) invāziju .Kožu spārnu platums 12-16 mm. Priekšējie spārni ir spīdīgi, ze..
9,98€
Bez nodokļa:8,25€
Vienkaršas lietošanā Gatavas lietošanai Drošas un bez smaržas Bez indes Lietošanas instrukcija 1. Noņemiet no lamatas iepakojuma aizsargplēvi. Tad smaržas ferom..
8,98€
Bez nodokļa:7,42€
Komplektā 2 slazdi.Dabīgās kontroles līmes lamatas darbojas pēc principa, ka dabīgā viela piesaista prusakus ,kuri pēc tam pielīp pie līmes slazda iekšpusē. Gatavas lietošanai Dro&sc..
8,99€
Bez nodokļa:7,43€
Lapseņu pievilināšanas želeja Swissinno
Pirktākā prece
Lapseņu slazdu kontroles noslēpums. Lapseņu slazda rezerves ēsma no Swissinno Solutions – bez toksiskām ķīmiskām vielām Izmantošanai jebkur ārā – dārzos, iekšpagalmos, paga..
7,26€
Bez nodokļa:6,00€
Viegli uzstādāma lapseņu lamata. Komplektā iekļauta speciāla želeja lapseņu pievilināšanai. Slazdā iespējams noķert arī iršus. Lai ērtāk nostiprināt šo lapseņu slazdu vēlamajā vie..
13,20€
Bez nodokļa:10,91€
Lentu paredzēts līmēt apkārt kokiem, lai apturētu kaitēkļu pārvietošanos.Pēc lentas pielīmēšanas, noplēst virsējo kārtu. Lenta jāpielīmē apkārt kokam un jāpārlaiž pāri pirmajai kārtai pa..
7,99€
Bez nodokļa:6,60€
Vienkārši uzvelkams peļu slazds ar iepriekš sagatavotu ēsmu. Lietojams uzreiz. Komplektā 2 gab.Slazdi ražoti Slovākijā. Šveices dizains, izturīga konstrukcija ar spēcīgu atsperu m..
5,99€
Bez nodokļa:4,95€
Piederumu komplekts slazdu ievietošanai SuperCat
Pirktākā prece
Piederumu komplekts atvieglos slazdu ievietošanu. Komplekts sastāv no :1. Zonde vieglai tuneļa atrašanai (garums - 25 cm)2. Zemes izņēmējs.Perfekti paredzēts ūdensžurku un kurmju slazdam..
13,99€
Bez nodokļa:11,56€
  Ik pēc 40 sekundēm tas izstaro skaņas viļņus un vibrācijas, kas aizdzen grauzējus, piemēram, kurmjus un peles      Produkta galvenā priekšrocība salīdzinot ar dažādi..
27,06€
Bez nodokļa:22,36€
Kvalitatīvs un pārbaudīts klasiskais žurku slazds veidots no koka ar metāla stieplēm.Augsta efektivitāte un izturība.Slazdu uzstādīt pie sienas.Regulāri pārbaudīt slazdu pēc tā uzstādīšanas...
2,78€
Bez nodokļa:2,30€
Kvalitatīva ēsma jebkuriem Swissinno peļu vai žurku slazdiem.Dabiska aizstājēja ēsma peļu un žurku slazdiem.Ātri un viegli uzpildīt salzdu ar jauno ēsmu.Komplēktā divas ēsmas...
4,99€
Bez nodokļa:4,12€
Swissino koka peļu slazdi
Izpārdots
Kvalitatīvs koka peļu slazds ar unikālu dizainu no Šveices.Tam ir jaudīgs atsperes mehānisms, lai nonāvēšana būtu ātra un humāna.Slazds regulāri jāpārbauda.Komplektā 2 slazdi...
2,99€
Bez nodokļa:2,47€
Tērauda vilna grauzēju apturēsanai swissinno
Izpārdots
Cieši savīta tērauda vilna, kuras ražošanā izmantoti īpaši materiāli un tehloģijas.Vilna bloķē caurumus un plaisas, lai novērstu grauzēju iekļūšanu īpašumā un tā kav..
7,49€
Bez nodokļa:6,19€
Ūdensžurku un kurmju slazds Swissinno SuperCat
Pirktākā prece Pieejams
Bez spēka piepūles uzvelkams un mājdzīvniekiem drošs slazds no šveices kompānijas Swissinno.  Ūdensžurku un kurmju slazds tiek ievietots vertikāli un vizuāli signalizē, ja tas nostr..
22,99€
Bez nodokļa:19,00€
SWISSINNO Ultraskaņas dzīvnieku atbaidītājs  atbaida jūsu dārzu no kaķiem, suņiem, vāverēm, trušiem, lapsām, mežacūkām, briežiem un citiem traucējošiem dzīvniekiem. Ultraskaņa cilv..
64,13€
Bez nodokļa:53,00€
Vienkārši uzvelkams zurku slazds ar iepriekš sagatavotu ēsmu. Lietojams uzreiz. Slazdi ražoti Slovākijā. Šveices dizains, izturīga konstrukcija ar spēcīgu atsperu mehānismu. ..
11,98€
Bez nodokļa:9,90€
Rāda no 1 līdz 20 kopā 20 (Kopā lapu - 1)
Mājas lapā tiek izmantotas sīkdatnes, lai nodrošinātu mājaslapas darbību, personalizētu saturu un analizētu datu plūsmu. Noklikšķiniet zemāk, lai piekristu sīkdatņu izmantošanai tīmeklī. Ja vēlaties iepazīties ar sīkdatņu politiku vai atsaukt savu piekrišanu visām vai dažām no sīkdatnēm, lūdzu, skatiet sīkdatņu politiku.