Menu
Your Cart

Dzīvžoga šķēres

Kvalitatīvs līdzeklis dārza instrumentu tīrīšanai, eļļošanai un apkopei. Palielina instrumenta efektivitāti.  Aizsargā pret rūsu. Svars: 210 grami..
10,89€
Bez nodokļa:9,00€
Dzīvžogu un krūmu šķēres Bellota 3461-C
Pieejams uz pasūtījuma
Kvalitatīvas dzīvžogu un dārza šķēres no spāņu kompānijas Bellota. Viļņoti asmeņi precīzam un vienmērīgam griezumam. Šķēru asmeņi apstrādāti tā, lai tiem neliptu klāt skaidas un to kal..
41,14€
Bez nodokļa:34,00€
Bellota PRO LINE sērija. Profesionālas dzīvžogu un dārza šķēres no spāņu kompānijas Bellota. Šķēru asmeņi apstrādāti tā, lai tiem neliptu klāt skaidas un to kalpošanas laiks tiktu..
68,97€
Bez nodokļa:57,00€
Bellota 3586 dzīvžogu un dārza šķēres piemērotas mazu zaru, dzīvžogu un zāles griešanai.Precīzs un vienmērīgs griezums.Šķēru asmeņi izstrādāti no izturīga augstas kvalitātes tērauda.Ērti ergonomiski r..
18,00€
Bez nodokļa:14,88€
Kvalitatīvas dzīvžogu un krūmu šķēres Bellota 3587 ar īpaši izstrādātu dizainu komfortablam un vieglam darbam dārzā.Šķēru viļņotie asmeņi ir veidoti no augstas kvalitātes tērauda.Ērtie ergonomiskie ro..
18,00€
Bez nodokļa:14,88€
Rāda no 1 līdz 5 kopā 5 (Kopā lapu - 1)
Mājas lapā tiek izmantotas sīkdatnes, lai nodrošinātu mājaslapas darbību, personalizētu saturu un analizētu datu plūsmu. Noklikšķiniet zemāk, lai piekristu sīkdatņu izmantošanai tīmeklī. Ja vēlaties iepazīties ar sīkdatņu politiku vai atsaukt savu piekrišanu visām vai dažām no sīkdatnēm, lūdzu, skatiet sīkdatņu politiku.