Menu
Your Cart

INOVĀCIJAS

29 marts Spēcīgāks trieciens un ātrāka kontrole grauzēju slazdam
Metrodārzs 0 281
Grauzēju slazds SuperCat PRO SuperCat ar lielu triecienu jaudu un uzticamu trijžubura sprūdut Gallen, 22/03/2024. Ieviešot savu grauzēju slazdu PRO SuperCat, SWISSINNO uzsver savu lomu kā pionieri efektīvu, praktisku un dzīvniekiem draudzīgu kaitēkļu apkarošanas metožu izstrādē un ieviešanā, aktīvi nosakot jaunus standartus un virzot nozari humānā virzienā. Jaunākās paaudzes grauzēju kontrole apvieno uzlabotu trieciena spēku ar jutīgu trijzara sprūdu. Rezultāts ir efektīva un pret dzīvniekiem ..
17 janv. Bellota rokas zāģi dārza darbiem spilgtākā krāsā, lai vieglāk pamanīt,
Metrodārzs 0 289
Japāņu stila zaru zāģis ieliektas formas, paredzēts zāģēt velkot.Labs pirkums arboristiem. Komplektā ar apvalku aizsardzībai un transportēšanai\Strādājot ar dārza instrumentiem ļoti svarīgi ir tos vienmēr pamanīt. Jaunie rokas zāģi no BELLOTA šoreiz ir spilgti sarkanā krāsā, neļaujot instrumentiem nozust KĀDU ZĀĢI IZVĒLĒTIES ?Lauva ir džungļu karalis. Pazīstams ar savu spēku un drosmi. Tas ir majestātisks, ar spēcīgiem zobiem, kas spēj uzņemties jebko. Tas mūs ir iedvesmojis izveidot spēcīg..
28 okt. Elektriskais peļu un žurku slazds
Metrodārzs 0 279
Elektriskais pelu un žurku slazds SuperCat ar telefona aplikāciju - higiēnisks, drošs un sugai piemērots  Ja peles un žurkas ieviešas tirdzniecības vai dzīvojamos rajonos un tās nevar padzīt vai noķert dzīvas, tad palīdzēs tikai letāli risinājumi. Lai novērstu nekontrolētu grauzēju izplatīšanos un lielus bojājumus, tiek izmantoti peļu un žurku slazdi vai inde. Pēdējā ir sliktākā pieeja, indes ne tikai apdraud cilvēkus, mājas un savvaļas dzīvniekus, bet saindētie grauzēji iet bojā tikai pēc ..
14 febr. Elektrisko šķēru INFACO F3020 pieejamās rezerves daļas
Metrodārzs 0 795
Gandrīz 40 gadu laikā INFACO ir izstrādājusi, saražojusi un laidusi tirgū vairāk nekā 400 000 zargriežus, unF3020 ir 9. paaudzes modelis.Šodien INFACO ir starptautisks uzņēmums, kas savus instrumentus izplata vairāk nekā 45 valstīs visāpasaulē.Šeit uzskatāmi redzams kādas ir elektrisko šķēru INFACO F3020 sastāvdaļas, Jebkuru no šīm sastāvdaļām iespējams atsevišķi nomainīt mūsu sevisā. Servisa darbinieki ir izgājuši apmācību INFACO rūpnīcā.Detaļu saraksts ar aktuālajām cenām uz 15.02.2023 (bez pv..
28 okt. Uzraudzīt peļu un žurku slazdus ar aplikāciju
Metrodārzs 0 776
Lai veiksmīgi, efektīvi un dzīvniekiem draudzīgā veidā noķertu peles un žurkas, slazdi regulāri jāpārbauda neatkarīgi no tā, vai tie ir dzīvu dzīvnieku noķeršanas slazdi vai parasti slazdi. Tas ir īpaši svarīgi dzīviem slazdiem, jo ​​iesprostotie dzīvnieki krīt panikā un laika gaitā mirst no slāpēm, bada un stresa. To, vai slazds ir aizvēries, tādējādi kaut ko iesprostojot, var pārliecināties tikai pārbaudot to no tuvuma. Tas ir kaitinoši un atkarībā no tā, kur atrodas lamatas, var būt arī ļot..
24 aug. Baro putnus nevis grauzējus
Metrodārzs 0 445
Putnu barošana ir hobijs daudziem cilvēkiem, un tas ir svarīgi, lai saglabātu vietējo putnu daudzveidību. Īpaši rudenī un ziemā cilvēki izkar tauku bumbiņas un regulāri piepilda putnu mājas ar barību. Taču no šīs barošanas gūst labumu ne tikai putni – tā piesaista arī žurkas un peles. Īpaši tas notiek tāpēc, ka putnu barība nokrīt zemē, kur grauzēji to var izmantot kā barības avotu. Žurkām un pelēm patīk būvēt ligzdas pie šādiem barības avotiem. Bet tagad no tā var izvairīties ļoti vienkārši! Ar..
27 jūl. Cīņa ar mušām bez ķimikālijām
Metrodārzs 0 368
Tās ir kaitinošas, atstāj nekārtību un inficē pārtiku: mēs runājam par maziem lidojošiem kukaiņiem, piemēram, mušām un augļu mušām. Kamēr mušas galvenokārt piesārņo logu rūtis un var atņemt mums miegu, otrām patīk inficēt mūsu gardos augļus. Lai arī augļu mušas neapdraud mūsu veselību, tomēr ir nepatīkami, kad neskaitāmas šņāc apkārt un atstāj uz mūsu pārtikas kāpurus. Kukaiņu ķīmiskā iznīcināšana nav veselīgs risinājums, it īpaši pārtikas jomā, bet kādas vēl metodes ir, lai atbrīvotos no šiem k..
10 jūl. Efektīvas un ekoloģiskas lapseņu lamatas
Metrodārzs 0 374
St. Gallen, 2022. Gada 14. julijs Droša un efektīva lapseņu iznīcināšana, neapdraudot bites Ar pirmajiem karstuma viļņiem visā Eiropā sākas vasara un daudziem insektiem sākas sezona . Daži no tiem, piemēram, odi un lapsenes, ir sevišķi kaitinoši. Tie var kļūt uzmācīgi un agresīvi, un to kodumi un dzēlumi ir ļoti sāpīgi. Lai gan insekti var arī pārnest slimības, bīstamākais ir lapseņu izraisīta  alerģiska reakcija. Sliktākajā gadījumā tas var būt nāvējoši. Jo labāk zini savu ienaidnieku, jo ef..
30 maijs Padzeniet kurmjus un ūdensžurkas no jūsu dārza, droši un efektīvi
Metrodārzs 0 702
St. Gallen, 28/04/2022 Padzeniet kurmjus un ūdensžurkas no jūsu dārza, droši un efektīvi  Ikviens, kam ir dārzs, zina un baidās no viņiem! Tie kaitēkļi, kas iznīcina zālienu un iznīcina dārza dobes. Pareizi, tās ir ūdensžurkas un kurmji. Būdams dārznieks, jūs bieži saskaraties ar šiem dzīvniekiem, īpaši tagad, pavasarī, un jums ir jādomā par labāko veidu, kā no tiem atbrīvoties. Lai to izdarītu, vispirms ir jāzina, vai radījums, kas izraisa visus bojājumus jūsu dārzā, ir kurmis vai ūdensžurka..
20 marts Uzlabotais ūdensžurku slazds no Swissinno
Metrodārzs 0 609
Šveices kompānija Swissinno Solutions pastāvīgi uzlabo savus produkus, veidojot tos kvalitatīvākus un efektīvākus. Pēdējais uzlabojums ir skāris slazdu ūdnesžurkām un kurmjiem, kurš jau kādu laiku ir populārs Latvijas tirgū.Tas ir ļoti viegli uzstādāms slazds, izgatavots no plastmasas. Ar šo slazdu iespējams noķert ūdensžurkas un  kurmjus. Darbojas tuneļa abos virzienos. Vizuāli signalizē par veiksmīgi noķertu grauzēju.Ūdensžurku slazdam PRO ir jauns dizains sarkanā krāsā un ar trīskāršo mērķa..
17 marts Pieredze putnu būru izgatavošanā un uzstādīšanā.
Metrodārzs 0 3505
Tuvojoties sezonai aktīvi jādomā par putnu būru uzstādīšanu. Agrāk nodarbojāmies ar strazdu būru ražošanu, tādēļ labprāt padalīsimies pieredzē. Svarīgi, lai :1. Putnu būris ir viegli uzstādāms2. Putnu būris ir viegli tīrāmsBūrītis pie koka stumbra jāpiestiprina 3-5 metru augstumā. Attālums starp būrīšiem var būt neliels – daži metri.Mājas strazdu un svīru būrīšus var stiprināt arī pie ēku sienām. Skreja var būt arī kvadrātveida vai apļveida. Ja kvadrātveida, tad skrejas malas garums 45–50 mm, ja..
09 marts Darbaspēka krīzes risinājumi ar elektroinstrumentu palīdzību
Metrodārzs 0 520
Saimniecībās lauksaimnieki saskaras ar vienu un to pašu problēmu: atrast, maksāt un paturēt darbiniekus. Ikgadējā atzarošana ir viens no dārgākajiem saimniecības darbiem, un to vislabāk veic strādnieki ar vairāku gadu pieredzi. Darbaspēka trūkums pieaug ar katru gadu un darbinieku migrēšana starp valstīm samazina pieejamo darbaspēku.  Ir skaidrs, ka lauksaimniecības darbaspēka trūkums ir jauna norma. Ir daži risinājumi, jo daudzas valstis nevar adekvāti risināt darbaspēka krīzi. Vienkāršākie ri..
Rāda no 1 līdz 12 kopā 23 (Kopā lapu - 2)
Mājas lapā tiek izmantotas sīkdatnes, lai nodrošinātu mājaslapas darbību, personalizētu saturu un analizētu datu plūsmu. Noklikšķiniet zemāk, lai piekristu sīkdatņu izmantošanai tīmeklī. Ja vēlaties iepazīties ar sīkdatņu politiku vai atsaukt savu piekrišanu visām vai dažām no sīkdatnēm, lūdzu, skatiet sīkdatņu politiku.