Menu
Your Cart

INOVĀCIJAS

30 maijs Padzeniet kurmjus un ūdensžurkas no jūsu dārza, droši un efektīvi
Metrodārzs 0 18
St. Gallen, 28/04/2022 Padzeniet kurmjus un ūdensžurkas no jūsu dārza, droši un efektīvi  Ikviens, kam ir dārzs, zina un baidās no viņiem! Tie kaitēkļi, kas iznīcina zālienu un iznīcina dārza dobes. Pareizi, tās ir ūdensžurkas un kurmji. Būdams dārznieks, jūs bieži saskaraties ar šiem dzīvniekiem, īpaši tagad, pavasarī, un jums ir jādomā par labāko veidu, kā no tiem atbrīvoties. Lai to izdarītu, vispirms ir jāzina, vai radījums, kas izraisa visus bojājumus jūsu dārzā, ir kurmis vai ūdensžurka..
20 marts Uzlabotais ūdensžurku slazds no Swissinno
Metrodārzs 0 292
Šveices kompānija Swissinno Solutions pastāvīgi uzlabo savus produkus, veidojot tos kvalitatīvākus un efektīvākus. Pēdējais uzlabojums ir skāris slazdu ūdnesžurkām un kurmjiem, kurš jau kādu laiku ir populārs Latvijas tirgū.Tas ir ļoti viegli uzstādāms slazds, izgatavots no plastmasas. Ar šo slazdu iespējams noķert ūdensžurkas un  kurmjus. Darbojas tuneļa abos virzienos. Vizuāli signalizē par veiksmīgi noķertu grauzēju.Ūdensžurku slazdam PRO ir jauns dizains sarkanā krāsā un ar trīskāršo mērķa..
17 marts Pieredze putnu būru izgatavošanā un uzstādīšanā.
Metrodārzs 0 384
Tuvojoties sezonai aktīvi jādomā par putnu būru uzstādīšanu. Agrāk nodarbojāmies ar strazdu būru ražošanu, tādēļ labprāt padalīsimies pieredzē. Svarīgi, lai :1. Putnu būris ir viegli uzstādāms2. Putnu būris ir viegli tīrāmsBūrītis pie koka stumbra jāpiestiprina 3-5 metru augstumā. Attālums starp būrīšiem var būt neliels – daži metri.Mājas strazdu un svīru būrīšus var stiprināt arī pie ēku sienām. Skreja var būt arī kvadrātveida vai apļveida. Ja kvadrātveida, tad skrejas malas garums 45–50 mm, ja..
09 marts Darbaspēka krīzes risinājumi ar elektroinstrumentu palīdzību
Metrodārzs 0 255
Saimniecībās lauksaimnieki saskaras ar vienu un to pašu problēmu: atrast, maksāt un paturēt darbiniekus. Ikgadējā atzarošana ir viens no dārgākajiem saimniecības darbiem, un to vislabāk veic strādnieki ar vairāku gadu pieredzi. Darbaspēka trūkums pieaug ar katru gadu un darbinieku migrēšana starp valstīm samazina pieejamo darbaspēku.  Ir skaidrs, ka lauksaimniecības darbaspēka trūkums ir jauna norma. Ir daži risinājumi, jo daudzas valstis nevar adekvāti risināt darbaspēka krīzi. Vienkāršākie ri..
10 febr. Efektīvi peļu slazdi
Metrodārzs 0 321
Cīnieties ar pelēm efektīvi, ātri un saskaņā ar dzīvnieku labturību St. Gallen (agrar-PR) — peļu slazds ar ekomarķējumu "Zilais eņģelis" "Peļu vairāk nav !" tā tagad saka par visiem tiem, kam pietika ar peļu sērgām. Izmantojot Šveices uzņēmuma SWISSINNO PRO SuperCat peļu slazdu, nevēlamos grauzējus var efektīvi un atbilstoši dzīvnieku labturībai iznīcināt pēc iespējas īsākā laikā. To apstiprina arī Vācijas Federālā vides aģentūra, kas PRO SuperCat peļu slazdam piešķir ekomarķējumu "Blue Angel". ..
06 febr. Lapseņu lamatas un to pielietošana.
Metrodārzs 0 276
Lamatas lapsenēm - drošība dabā no kukaiņiem.Latvijā kopā sastopamas 12 īsto lapseņu sugas. Kukaiņa garums ir no 13-40 mm.Lapsenes ir bīstamas cilvēku veselībai un īpaši bērniem, ja tās ir lielā skaitā. Ja esi ārā uz visu dienu un pat ar nakšņošanu dabā, par lapseņu lamatas klātbūtni jāparūpējas jau iepriekš. Lapseņu klātbūtne noteiti neļaus baudīt atpūtu organizējot pikniku vai pie pusdienām. Pats aksesuārs neaizņems daudz vietas bagāžā, un par tā lietderību nav šaubu. Aizsardzībai pret lapsenē..
26 okt. Expanding sales in Baltic States
Metrodārzs 0 102
What’s behind the name ‘Bellota’? Patricio chose our brand’s name. Bellota is an homage to the forests of Gipuzkoa that abound with oak trees. These forests are famous for the timber and acorns (‘bellotas’ in Spanish) that they produce. Quality, strength and durability are signature features of oak trees as well as our tools. ..
14 okt. Elektrisko šķēru INFACO tapšanas vēsture
Metrodārzs 0 196
1984. gadā Daniels DELMA izgudroja pirmo elektrisko griezējinstrumentu pasaulē: ELECTROCOUP. Viņš izveidoja uzņēmumu INFACO, ģimenes uzņēmumu ar autentiskām vērtībām. Izstādē SITEVI 1985 Monpeljē Daniels DELMA par savu izgudrojumu saņēma Zelta palmas zaru par labāko inovāciju. Šīs izstādes 3 dienu laikā INFACO SA pārdeva savus pirmos 500 ELECTROCOUP. INFACO katru dienu cenšas uzlabot ELECTROCOUP, lai turpinātu saglabāt savus profesionālos klientus vīnkopībā, olīvu audzēšanā, arboristikā un dārz..
21 sept. Slazdu ražotāja Swissinno Solutions versija par to kā atbrīvoties no kurmjiem
Metrodārzs 0 192
Kā atbrīvoties no kurmjiem Sanktgallenē 15.09.2021.gadā dārzkopības entuziastus, lauksaimniekus un ainavu arhitektus saista kopīga problēma: kurmji. To veidotie rakumi iznīcina idilliskos dārzus tikpat ievērojami kā sporta laukumus, tāpat arī laukus lopbarības zālaugu audzēšanai – šajā gadījumā kurmju rakumi var atstāt ietekmi, jo pļaušanas laikā augsne var sajaukties ar zāli, radot problēmas ar skābbarību. Šīs problēmas dēļ, liellopi, aitas un zirgi var saslimt, tāpēc svarīgāk turēt kurmj..
14 jūl. Pretodu līdzekļi saturoši vielu DEET
Metrodārzs 0 286
Daudzi noteikti būs lietojuši efektīvākus un mazāk efektīvus līdzekļus cīņā pret odiem un citiem insektiem.Kas ir DEET kukaiņu atbaidīšanas līdzekļi? DEET (N, N-dietil-m-toluamīds) ir daudzpusīgs un efektīvs kukaiņu atbaidīšanas līdzeklis. Kukaiņu atbaidīšanas līdzekļus, kas satur DEET, miljoniem cilvēku visā pasaulē ir izmantojuši vairāk nekā 40 gadus, lai atbaidītu odus, ērces, blusas, graužošās mušas. Šie produkti ir pieejami daudzos sastāvos, ieskaitot losjonus, krēmus, želejas  un  aerosolu..
25 maijs Kā ierobežot ūdensžurku skaitu ?
Metrodārzs 0 484
Ūdensžurkas rada lielu postījumus dārzos un laukos.  Sv. Galena, 25.05.2021. Mirstošie augi, nokaltušie krūmi un nokaltušo koku stādi bieži norāda uz ūdensžurkas invāziju. Šajā ģimenē ietilpst parastā ūdensžurka, lauka ūdenžurka un rudā ūdensžurka (Myodes glareolus). Šīs sugas bez īpašas apmācības bieži ir grūti atšķirt.  Ja ūdenžurku migas ir  dārzos vai laukos, tās ātri vairojas un kļūst grūti iznīcināmas. Tātad, ko jūs varat darīt ar šiem kaitinošajiem grauzējiem? Visefektīvākais un ekoloģ..
01 apr. Nedienas ar kurmjiem un ūdensžurkām
Metrodārzs 0 478
Katru pavasari aktualizējas tēma, kad sniegam nokūstot, dārzā parādās nevēlamas pārmaiņas. Kurmju čupas ....Ja esat nolēmuši izķert šos dzīvniekus, ir dažādas metodes kā to izdarīt. Daudzās Eiropas valstīs ir aizliegts medīt kurmi.Tādās valstīs kā Francija, Spānija, Anglija, Šveice, Itālija, Beļģija, Holande, Bulgārija, Dānija, Zviedrija, Igaunija, Lietuva un Latvija kurmi medīt ar slazdiem ir atļauts,To nedrīkst darīt Vācijā, Austrijā, Somijā, Slovēnijā, Horvātijā un Serbijā.Kurmju tuneļus n..
Rāda no 1 līdz 12 kopā 15 (Kopā lapu - 2)
Mājas lapā tiek izmantotas sīkdatnes, lai nodrošinātu mājaslapas darbību, personalizētu saturu un analizētu datu plūsmu. Noklikšķiniet zemāk, lai piekristu sīkdatņu izmantošanai tīmeklī. Ja vēlaties iepazīties ar sīkdatņu politiku vai atsaukt savu piekrišanu visām vai dažām no sīkdatnēm, lūdzu, skatiet sīkdatņu politiku.