Menu
Your Cart

INOVĀCIJAS

28 okt. Uzraudzīt peļu un žurku slazdus ar aplikāciju
Metrodārzs 0 59
Lai veiksmīgi, efektīvi un dzīvniekiem draudzīgā veidā noķertu peles un žurkas, slazdi regulāri jāpārbauda neatkarīgi no tā, vai tie ir dzīvu dzīvnieku noķeršanas slazdi vai parasti slazdi. Tas ir īpaši svarīgi dzīviem slazdiem, jo ​​iesprostotie dzīvnieki krīt panikā un laika gaitā mirst no slāpēm, bada un stresa. To, vai slazds ir aizvēries, tādējādi kaut ko iesprostojot, var pārliecināties tikai pārbaudot to no tuvuma. Tas ir kaitinoši un atkarībā no tā, kur atrodas lamatas, var būt arī ļot..
24 aug. Baro putnus nevis grauzējus
Metrodārzs 0 74
Putnu barošana ir hobijs daudziem cilvēkiem, un tas ir svarīgi, lai saglabātu vietējo putnu daudzveidību. Īpaši rudenī un ziemā cilvēki izkar tauku bumbiņas un regulāri piepilda putnu mājas ar barību. Taču no šīs barošanas gūst labumu ne tikai putni – tā piesaista arī žurkas un peles. Īpaši tas notiek tāpēc, ka putnu barība nokrīt zemē, kur grauzēji to var izmantot kā barības avotu. Žurkām un pelēm patīk būvēt ligzdas pie šādiem barības avotiem. Bet tagad no tā var izvairīties ļoti vienkārši! Ar..
27 jūl. Cīņa ar mušām bez ķimikālijām
Metrodārzs 0 95
Tās ir kaitinošas, atstāj nekārtību un inficē pārtiku: mēs runājam par maziem lidojošiem kukaiņiem, piemēram, mušām un augļu mušām. Kamēr mušas galvenokārt piesārņo logu rūtis un var atņemt mums miegu, otrām patīk inficēt mūsu gardos augļus. Lai arī augļu mušas neapdraud mūsu veselību, tomēr ir nepatīkami, kad neskaitāmas šņāc apkārt un atstāj uz mūsu pārtikas kāpurus. Kukaiņu ķīmiskā iznīcināšana nav veselīgs risinājums, it īpaši pārtikas jomā, bet kādas vēl metodes ir, lai atbrīvotos no šiem k..
10 jūl. Efektīvas un ekoloģiskas lapseņu lamatas
Metrodārzs 0 103
St. Gallen, 2022. Gada 14. julijs Droša un efektīva lapseņu iznīcināšana, neapdraudot bites Ar pirmajiem karstuma viļņiem visā Eiropā sākas vasara un daudziem insektiem sākas sezona . Daži no tiem, piemēram, odi un lapsenes, ir sevišķi kaitinoši. Tie var kļūt uzmācīgi un agresīvi, un to kodumi un dzēlumi ir ļoti sāpīgi. Lai gan insekti var arī pārnest slimības, bīstamākais ir lapseņu izraisīta  alerģiska reakcija. Sliktākajā gadījumā tas var būt nāvējoši. Jo labāk zini savu ienaidnieku, jo ef..
30 maijs Padzeniet kurmjus un ūdensžurkas no jūsu dārza, droši un efektīvi
Metrodārzs 0 176
St. Gallen, 28/04/2022 Padzeniet kurmjus un ūdensžurkas no jūsu dārza, droši un efektīvi  Ikviens, kam ir dārzs, zina un baidās no viņiem! Tie kaitēkļi, kas iznīcina zālienu un iznīcina dārza dobes. Pareizi, tās ir ūdensžurkas un kurmji. Būdams dārznieks, jūs bieži saskaraties ar šiem dzīvniekiem, īpaši tagad, pavasarī, un jums ir jādomā par labāko veidu, kā no tiem atbrīvoties. Lai to izdarītu, vispirms ir jāzina, vai radījums, kas izraisa visus bojājumus jūsu dārzā, ir kurmis vai ūdensžurka..
20 marts Uzlabotais ūdensžurku slazds no Swissinno
Metrodārzs 0 396
Šveices kompānija Swissinno Solutions pastāvīgi uzlabo savus produkus, veidojot tos kvalitatīvākus un efektīvākus. Pēdējais uzlabojums ir skāris slazdu ūdnesžurkām un kurmjiem, kurš jau kādu laiku ir populārs Latvijas tirgū.Tas ir ļoti viegli uzstādāms slazds, izgatavots no plastmasas. Ar šo slazdu iespējams noķert ūdensžurkas un  kurmjus. Darbojas tuneļa abos virzienos. Vizuāli signalizē par veiksmīgi noķertu grauzēju.Ūdensžurku slazdam PRO ir jauns dizains sarkanā krāsā un ar trīskāršo mērķa..
17 marts Pieredze putnu būru izgatavošanā un uzstādīšanā.
Metrodārzs 0 514
Tuvojoties sezonai aktīvi jādomā par putnu būru uzstādīšanu. Agrāk nodarbojāmies ar strazdu būru ražošanu, tādēļ labprāt padalīsimies pieredzē. Svarīgi, lai :1. Putnu būris ir viegli uzstādāms2. Putnu būris ir viegli tīrāmsBūrītis pie koka stumbra jāpiestiprina 3-5 metru augstumā. Attālums starp būrīšiem var būt neliels – daži metri.Mājas strazdu un svīru būrīšus var stiprināt arī pie ēku sienām. Skreja var būt arī kvadrātveida vai apļveida. Ja kvadrātveida, tad skrejas malas garums 45–50 mm, ja..
09 marts Darbaspēka krīzes risinājumi ar elektroinstrumentu palīdzību
Metrodārzs 0 337
Saimniecībās lauksaimnieki saskaras ar vienu un to pašu problēmu: atrast, maksāt un paturēt darbiniekus. Ikgadējā atzarošana ir viens no dārgākajiem saimniecības darbiem, un to vislabāk veic strādnieki ar vairāku gadu pieredzi. Darbaspēka trūkums pieaug ar katru gadu un darbinieku migrēšana starp valstīm samazina pieejamo darbaspēku.  Ir skaidrs, ka lauksaimniecības darbaspēka trūkums ir jauna norma. Ir daži risinājumi, jo daudzas valstis nevar adekvāti risināt darbaspēka krīzi. Vienkāršākie ri..
10 febr. Efektīvi peļu slazdi
Metrodārzs 0 395
Cīnieties ar pelēm efektīvi, ātri un saskaņā ar dzīvnieku labturību St. Gallen (agrar-PR) — peļu slazds ar ekomarķējumu "Zilais eņģelis" "Peļu vairāk nav !" tā tagad saka par visiem tiem, kam pietika ar peļu sērgām. Izmantojot Šveices uzņēmuma SWISSINNO PRO SuperCat peļu slazdu, nevēlamos grauzējus var efektīvi un atbilstoši dzīvnieku labturībai iznīcināt pēc iespējas īsākā laikā. To apstiprina arī Vācijas Federālā vides aģentūra, kas PRO SuperCat peļu slazdam piešķir ekomarķējumu "Blue Angel". ..
06 febr. Lapseņu lamatas un to pielietošana.
Metrodārzs 0 357
Lamatas lapsenēm - drošība dabā no kukaiņiem.Latvijā kopā sastopamas 12 īsto lapseņu sugas. Kukaiņa garums ir no 13-40 mm.Lapsenes ir bīstamas cilvēku veselībai un īpaši bērniem, ja tās ir lielā skaitā. Ja esi ārā uz visu dienu un pat ar nakšņošanu dabā, par lapseņu lamatas klātbūtni jāparūpējas jau iepriekš. Lapseņu klātbūtne noteiti neļaus baudīt atpūtu organizējot pikniku vai pie pusdienām. Pats aksesuārs neaizņems daudz vietas bagāžā, un par tā lietderību nav šaubu. Aizsardzībai pret lapsenē..
26 okt. Expanding sales in Baltic States
Metrodārzs 0 160
What’s behind the name ‘Bellota’? Patricio chose our brand’s name. Bellota is an homage to the forests of Gipuzkoa that abound with oak trees. These forests are famous for the timber and acorns (‘bellotas’ in Spanish) that they produce. Quality, strength and durability are signature features of oak trees as well as our tools. ..
14 okt. Elektrisko šķēru INFACO tapšanas vēsture
Metrodārzs 0 256
1984. gadā Daniels DELMA izgudroja pirmo elektrisko griezējinstrumentu pasaulē: ELECTROCOUP. Viņš izveidoja uzņēmumu INFACO, ģimenes uzņēmumu ar autentiskām vērtībām. Izstādē SITEVI 1985 Monpeljē Daniels DELMA par savu izgudrojumu saņēma Zelta palmas zaru par labāko inovāciju. Šīs izstādes 3 dienu laikā INFACO SA pārdeva savus pirmos 500 ELECTROCOUP. INFACO katru dienu cenšas uzlabot ELECTROCOUP, lai turpinātu saglabāt savus profesionālos klientus vīnkopībā, olīvu audzēšanā, arboristikā un dārz..
Rāda no 1 līdz 12 kopā 19 (Kopā lapu - 2)
Mājas lapā tiek izmantotas sīkdatnes, lai nodrošinātu mājaslapas darbību, personalizētu saturu un analizētu datu plūsmu. Noklikšķiniet zemāk, lai piekristu sīkdatņu izmantošanai tīmeklī. Ja vēlaties iepazīties ar sīkdatņu politiku vai atsaukt savu piekrišanu visām vai dažām no sīkdatnēm, lūdzu, skatiet sīkdatņu politiku.